Karkonosze
Termy Karkonosze – atrakcja w Staniszowie

Termy Karkonosze – atrakcja w Staniszowie

Dla miłośników term w Karkonoszach przygotowano prawdziwą gratkę – Termy Karkonosze. Ta wyjątkowa inwestycja jest realizowana w Staniszowie. Termy te będą najbardziej rozbudowaną strefą basenową z wodami termalnymi w Polsce.

Termy dają możliwość relaksu i ucieczki od codziennej rutyny. Wiele osób szuka miejsc, w których czas płynie spokojniej i wolniej – wody termalne w Polsce zyskują coraz większą popularność. Termy to rodzaj wód mający walory zdrowotne i dający przyjemność z kąpieli – temperatura wody wynosi tu około 28-36 stopni.

Slow life u stóp Karkonoszy

Do chwilowego uprawiania slow-life na urlopie zachęci kompleks hotelowo-apartamentowy Termy Karkonosze. Powstaje on w Staniszowie, u stóp Karkonoszy, około 9 km od Jeleniej Góry i niedaleko Karpacza.

Najbardziej rozbudowana strefa basenowa z termami w Polsce

Termy Karkonosze podzielono na 3 części – willową, hotelową i apartamentową. Wszystkie mają dostęp do 18 basenów – ich łączna powierzchnia to około 3500 m kw. Jest to najbardziej rozbudowana strefa basenowa z wodami termalnymi w Polsce. Poza tym gratką dla gości jest też ogromna strefa SPA.

fot. Sekau67 / Pixabay