Porady
Wyprawy trampingowe – gdzie się wybrać?

Wyprawy trampingowe – gdzie się wybrać?

Ciekawe wycieczki zorganizowane nie muszą dużo kosztować – można też zdecydować się na inną formę turystyki. Ciekawą alternatywą jest tramping. Sprawdź, gdzie warto się wybrać.

Tramping to świetny sposób na niedrogie zwiedzenie różnych części świata. Możliwości jest wiele – wyprawy trampingowe można zorganizować w każde miejsce zarówno w Polsce, jak i w egzotyczne miejsca. Popularne są między innymi Bieszczady czy Tatry, Jura, Bałtyk, ale także Wietnam, Tajlandia, Alpy Albańskie czy Kanada i Alaska, Islandia i polowanie na zorzę polarną, malownicze Malediwy, orientale i egzotyczne Maroko, okolice włoskiego jeziora Garda czy Norwegia. Inspiracji nie brakuje, wszystko zależy od zorganizowania wyprawy i budżetu.

Jeśli masz apetyty na świat, ale wakacje w 5* hotelu z jednym z biur podróży nie są opcją dla Ciebie, warto zdecydować się na wycieczki trampingowe, czyli zupełnie inną formę wyjazdu niż z tradycyjnymi biurami. Możliwe są wyjazdy po Europie, wyprawy egzotyczne czy trekking – każda wyprawa gwarantuje moc innych wrażeń niż pobyt w wygodnym kurorcie.

Ewelina, f: Free-Photos / pixabay