Porady
Zegarki, które przydadzą się w podróży

Zegarki, które przydadzą się w podróży

Poznaj różne rodzaje nowoczesnych zegarków, które będą najlepszym towarzyszem podczas wypraw.

Zegarki z obsługą mediów

Zdalna obsługa mediów to jedna z popularnych funkcjonalności w urządzeniach elektronicznych. Nasza oferta obejmuje duży wybór takich zegarków – dostępne są m.in. smartwatche Festina Smartime, Emporio Armani, Fossil czy Citizen. Pod względem funkcjonalności bliżej im do smartfona niż tradycyjnych czasomierzy.

Zdalna obsługa mediów ze smartfona

Nowoczesne smartwatche korzystają z innowacyjnych rozwiązań i oferują wiele praktycznych funkcjonalności – jak zdalną obsługę mediów w telefonie. Korzystaj z nich wygodnie z poziomu zegarka! Inteligentny zegarek to gadżet, który warto zintegrować ze smartfonem, by móc odczytywać powiadomienia ze smartfona na tarczy czasomierza. Zegarek zawsze mamy na nadgarstku, z kolei telefon może znajdować się w innym pokoju, plecaku, torebce czy kieszeni.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zegarków z obsługą mediów męskich oraz damskich i złożenia zamówienia na wybrany model.

Zegarki z trybem czuwania

Prezentujemy modne zegarki z trybem czuwania – męskie oraz damskie. To nowoczesne smartwatche, które oferują szeroki zakres funkcji – jak łączność z własnym smartfonem, odbieranie połączeń głosowych i czytanie smsów bezpośrednio z ekranu czy kalendarz lub liczenie kroków.

Można w nich ustawić tarczę w tryb czuwania, czyli uśpienia, co oznacza, że smartwatch jest cały czas gotowy do służenia użytkownikowi. Zwykle wystarczy dotknąć tarczy zegarka, by przejść na ekran główny i korzystać z wybranych opcji.

Zobacz zegarki z trybem czuwania renomowanych producentów – jak m.in. Alpina AlpinerX, Festina Smartime czy Emporio Armani. Chętnie pomożemy w wyborze konkretnego modelu – zachęcamy do kontaktu.

Zegarki z dwoma timerami

Niezwykłą funkcjonalnością wyróżniają się zegarki z dwoma timerami – w naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno modele męskie, jak i dla pań. Timer jest wykorzystywany do odliczania określonego przez użytkownika odcinka czasu do zera. Najczęściej zegarek informuje o tym poprzez sygnał dźwiękowy. Funkcja ta jest pożądana m.in. przez aktywnych fizycznie, prowadzących sportowy styl życia. Z kolei zegarki z dwoma timerami docenią osoby odbywające regularne treningi, w tym sportowcy profesjonaliści.

Zegarki z dwoma timerami często wyposażone są także w inne praktyczne funkcje – jak m.in. druga strefa czasowa, śledzenie aktywności czy wieczny kalendarz oraz alarmy snu. Zobacz wszystkie modele oraz ich możliwości, a następnie wybierz zegarki z dwoma timerami spełniający Twoje potrzeby. Zachęcamy do kontaktu i złożenia zamówienia.

Zegarki z opcją Znajdź mój telefon

Nowoczesne i designerskie zegarki z opcją Znajdź mój telefon to innowacyjne urządzenia wielofunkcyjne. Nasza oferta smartwatchy obejmuje produkty cenionych marek na rynku zegarmistrzowskim – jak m.in. Frederique Constant, Festina, Citizen, Emporio Armani czy Fossil.

Zegarki z opcją Znajdź mój telefon – namierz swój smartfon

Zegarki wyposażone w funkcję namierzenia swojego smartfona to świetny wybór dla osób, którym zależy na nowoczesnych funkcjonalnościach zegarka, ale także spóźnialskich oraz roztargnionych. Bogata oferta zegarków pozwala znaleźć idealny model – nowoczesny i designerski albo łączący czas analogowy i funkcje smart jak Citizen Bluetooth.

Jak to działa?

Wystarczy zainstalować aplikację dla smartfonów, by zyskać dostęp do wielu przydatnych na co dzień funkcji. Dzięki temu w razie potrzeby namierzysz swój smartfon, gdy zniknie z zasięgu Twojego wzroku. Na ekranie smartwatcha, w menu, dostępna jest opcja Znajdź telefon. Po jej wybraniu zostanie wysłany sygnał – jeżeli telefon jest w zasięgu, to usłyszymy dźwięk i będzie jasne, gdzie leży zguba.

Sprawdź inteligentne zegarki z opcją Znajdź mój telefon i złóż zamówienie!

Zegarki z pływami morskimi

Wskaźnik pływów morskich to niezwykle przydatna funkcja w zegarkach, ale dla określonej grupy osób – na przykład żeglarzy. Zewnętrzna ramka prezentowanych zegarków ujawnia pływy morskie – jest to bardzo przydatna funkcja dla miłośników żeglowania.

Zegarki dla żeglarzy i nie tylko

W naszej ofercie są wyjątkowe modele najwyższej jakości dedykowane osobom pływającym po morzu – zegarki z pływami morskimi marki Ball. Będą one świetnym towarzyszem odkrywców, osób szukających przygód i lubiących morskie wyprawy.

Dostępne w naszej ofercie zegarki ze wskaźnikiem pływów morskich gwarantują wysoką wodoszczelność i wytrzymałość, wyróżniają się też niepowtarzalnym designem i wydajnością.

fot. fancycrave1 / Pixabay